Bu websitesini ziyaret ederek, aşağıda verilen ve istediğinizde okuyabileceğiniz veya baskı alabileceğiniz bu Kullanım Koşulları'nı hiçbir kısıtlama veya itiraz kaydı olmaksızın kabul etmektesiniz. Bu internet sitesi, Milletvekilin, burada yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Giriş

Bu websitesi, Milletvekilin tarafından, çeşitli bilgilerin dikkat ve özenle derlenmesi ile hazırlanmıştır. Bu bilgiler hiçbir şekil ve surette ön ihbara gerek kalmaksızın değiştirebilir, düzeltebilir veya çıkarabilir. Ayrıca bu bilgiler genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir. Bu websitesinin içeriğinde oluşabilecek hatalar dolayısıyla bu sitenin kullanımından doğan veya doğacak zararlarda Milletvekilin yükümlülük üstlenmemektedir. Bu websitesindeki geleceğe yönelik beyanatlar en iyi olarak bildiğimiz ve inandığımız şekilde verilmiştir. Ancak, Milletvekilin tarafından gerçekleştirilecek sonuçlar Milletvekilin kontrolü dışında gelişen koşullarının oluşturacağı faktörlere bağlı olarak bu geleceğe yönelik beyanatlardan önemli ölçüde farklı da olabilir. Geleceğe yönelik beyanatların değiştirilmesi ile ilgili herhangi bir kanuni yükümlülüğe ait haklar saklı kalmak şartıyla, Milletvekilin işbu websitesinde yayınlanan geleceğe yönelik beyanatları devamlı olarak güncellemek gibi bir amacı yoktur.

Üçüncü Taraflara ait Websiteleri

Bu web sitesinde üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri Milletvekilin tarafından bilinmeyen diğer web sitelerine linkler bulunmaktadır. Milletvekilin, yalnızca bu sitelere ulaşımı sağlamakta olup içerikleri her ne ise bunlar ile ilgili sorumluluk kabul etmemektedir. Üçüncü taraflara ait web sitelerine olan bu linkler, kullanıcılara kolaylık sunmak amacı sunulmakta olup, bağlantı yapılan sitelerdeki beyanatlar Milletvekilin tarafından yapılmamaktadır. Web sitemizden bağlanılan tüm üçüncü taraflara ait sayfalardaki içeriklerin hiçbiri ile açıkça bir ilgimiz yoktur. Özellikle, üçüncü taraflarca bu sayfalarda yürürlükteki kanuni hükümlerin ihlali veya bozulması konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Milletvekilin websitesinden hyperlink ile bağlantı sağlanan web sitelerindeki sayfaların içeriğinden tamamen bu websitelerinin sahipleri sorumludur. Ayrıca bu sitelerdeki telif hakları kanunun ve diğer fikri mülkiyet hakları veya şahsi hakların ihlali veya bozulması konusunda Milletvekilin hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Bu şartlar Milletvekilin internet sitesinde görüntülenen tüm linkler ve link ile kullanıcının yönlendirildiği herhangi bir websitesi için geçerlidir.

Yasal Uyarı

Bu websitesinin kullanımından doğan herhangi bir zarardan Milletvekilin sorumlu değildir. Milletvekilin kendi internet sitesini virüslerden ve kötü niyetli kullanıcılardan korumak konusunda ciddi hassasiyete sahip olsa da, bu sitenin tamamen güvenli olduğu konusunda garanti vermemektedir. Bu yüzden, kullanıcılar kendi güvenliklerini kendileri sağlamakla yükümlüdür. Ayrıca Milletvekilin, websitesinde kesintisiz hizmet vereceğinin taahhütünü vermediği gibi, sunulan hizmetlerde kusur veya hata olmayacağına dair garanti vermez.

Son Güncelleme: 15 Ocak 2019

Bülten

Haberdar kalmak ve ilerleyen günlerde TBMM 27. dönem milletvekilleri hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için bültenimize kayıt olun!