Milletvekilin Nedir?

Milletvekilin, 27. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi milletvekilleri hakkında, internette herkesin ulaşılabileceği verileri bir araya getiren bir internet sitesidir.

Milletvekilin Ne Değildir?

Milletvekilin, herhangi bir milletvekilinin, bir diğerinden üstün olduğunu gösteren bir internet sitesi değildir.

Milletvekilin'i Kim Yaptı?

Milletvekilin herhangi bir parti, kuruluş, STK veya bir başka bireyin desteği olmadan, tek bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı tarafından geliştirilmiş ve geliştirilmektedir.

Veriler Ne Sıklıkla Güncelleniyor?

Her ne kadar bazı günlerde çeşitli aksiliklerin meydana gelme olasılığı olsa da, teorik olarak, veriler her gün güncellenmektedir.

Veriler Ne Kadar Doğru?

Türkiye Büyük Millet Meclisi internet sitesindeki veriler ne kadar doğruysa, buradaki veriler de o kadar doğrudur. Ancak kimi veriler milletvekillerinin biyografilerinden elde edilmektedir. Örneğin anasayfada yer alan doktor, avukat ve akademisyen sayıları, biyografilerinde bu kelimelere sahip olan milletvekili sayılarını belirtmektedir. Bir diğer net olmayan veri ise milletvekili yaşıdır. Birçok milletvekilinin sadece doğduğu yıl mevcut olduğu için, tam bir yaş tahmininde bulunmak doğru değildir.

İletişim?

iletisim [@] sil milletvekilin nokta com

Bülten

Haberdar kalmak ve ilerleyen günlerde TBMM 27. dönem milletvekilleri hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için bültenimize kayıt olun!